محل تبلیغات شما
هفتمین جلسه از دوره هجدهم  از سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران شعبه آزادی با استادی مسافر قاسم و نگهبانی مسافر  مسافر حیدر و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه《وادی سیزدهم و تاثیر آن بر روی من》در روز سه شنبه تاریخ 28 مرداد ماه 1399 راس ساعت 17 :آغاز به کار نمود.

استاد فرمودند : اگر سرآغاز خط زندگیم را خوب بنویسم پایان نقطه سرآغاز خط خوبی می شود و اگر خط به خط سرآغازم زندگیم را بد بنویسم پایان نقطه سرآغاز خط بدی خواهد بود و اگر خیال کنم که مشکلاتم‌ را با خود کشی میتوانم ‌حل کنم  سخت در اشتباهم هر جور که من در این دنیا زندگی کنم این زندگی من به جهان دیگری انتقال پیدا می کند برای تبدیل شدن و نوشتن خط های زشت به زیبا باید تلاش کنم‌ از سختی ها پروا نداشته باشم‌ امیدوارم بتوانم تعغیراتی را انجام‌ بدهم در کنگره 60 تا الگوی باشم برای کنگره 60

برداشت از سی دی اضافه وزن 4 از کمک راهنمای محترم مسافر محسن رزمی

گزارش تصویری دریافت نشان و رهائی

کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60 سیستم ایکس

خط ,مسافر ,کنم ,کنگره ,سرآغاز ,روی ,سرآغاز خط ,کنگره 60 ,سیزدهم و ,و تاثیر ,نقطه سرآغاز

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

funcbeapasde paigalachinc Hugh's style mamreas داستان های معجزه آسا nabrodssimar Kent's style دانش پرستار (clinical care nursing) وبلاگ حسین زین الدینی میمند lavazemezanashoie